без глутенови детски бисквити

без глутенови детски бисквити

Код на продукт:347
Наличност:Очакваме Доставка
Цена: 5.59 лв
Безглутенови детски бисквити
Състав: царевично брашно, оризово брашно, растителна мазнина, захар, картофено нишесте, царевично нишесте, захарно цвекло, оризово нишесте, набухвател: амонячна сода, сода бикарбонат, модифицирано царевично нишесте, сол, аромати.

 

Напишете ревюNote: HTML is not translated!

Лош           Добър